loader
Cubicle Panel Sistemler

Cubicle Panel Sistemler

36 mm monoblok paneller halin de üretilen islak hacim bölmeleridir. Bölmeleri olusturan her bir panelin etrafin da gizli tip alüminyum strüktürel yapi bulunmaktadir ve panel yüzeyelerin de hpl levha kullanilmaktadir. Alüminyum yapi ile çerçevelenerek sinirlandirilmis panellerin içersin de yalitim malzemesi bulunmaktadir. Bütün olarak kurulumu gerçeklestirildikten sonra hemyüz ve modüler yapiya sahip olan cubicle panel wc kabin sistemleri gizli menteseli veya yüzeyden menteseli olarak üretilmektedir. Cubicle panel wc kabin sistemleri monoblok paneller halin de üretim esnasinda her detayi çözülmüs olarak sahaya transferi gerçeklestirilip kolayca kurulumu yapilabilmektedir.

 

Görünür tip cubicle panel :

Sadece ara panel ve kapi paneli birlesim noktalarin da kapi paneli kasa ve kanat sisteminin görünür yapida oldugu, hemyüz fakat çerçeveler ile sinirlari çizilmis bir mirmari kompozisyon sunumu yapan cubicle panel wc kabin sistemleridir.

 

Gizli tip cubicle panel:

Sistemi olusturan bütün monoblok panel ünitelerinin gizli alüminyum strüktürel yapiya sahip oldugu ve böylece görünür yüzey de panel yüzey malzelesi haricin de herhangi bir ikinci malzemenin yer edinemedigi cubicle panel wc kabin sistemleridir. Gizli tio cubicle panel wc kabin sistemleri kullaniciya kesintisiz monoblok panllerden olusan bir mimari kompozisyon sunmaktadir.

 

Kullanım Alanları ve Avantajlar

  • Kullanım Alanları

    Genellikle ıslak hacim olarak tanımlanan birimler de kullanılmak için tasarlanmış olan ıslak hacim bölme sistemleridir.

  • Avantajları

    Farklı panel yüzeyleri, uzun ömürlülük, darbelere karşı direnç, agresif ve gergin sıvılara karşı direnç, modüler yapı.