loader

Kurumsal

Hakkımızda

1987 yılında İstanbulda kurulan  Akar Alüminyum konut, avm, otel, ofis, İşhanı, okul, üniversite ve çok daha çeşitli programları bulunan projeler de alüminyum doğrama, cam cephe – kapaklı cephe sistemleri, ofis bölme sistemleri gibi alanlarda yapı sektörüne hizmet etmiştir ve etmeye de devam etmektedir.

Akar alüminyum 2004 yılından itibaren alanında uzmanlaşarak, spesifik olarak iç mekan bölümlendirme sistemlerinde kendi ürünlerinin üretim ve uygulamalarını yapmaya başlamıştır. Bu üretim kapsamında endüstiriyel bölme sistemleri + ofis bölme sistemleri uygulamaları ve 2019 yılından itibaren de yeni tasarlamış olduğu cubicle panel ıslak hacim bölme sistemleri uygulamalarını yapmaktadır. Gerek üretim ve uygulama gerekse alanında sunmuş olduğu inovatif çözümler sayesinde Akar alüminyum sektör içersin de alanında markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Yurt içi veya yurt dışı sektör içersin de hızlı gelişen teknolojiye kurmuş olduğu altyapısal ve inovatif yapısı sayesin de kolayca entegre olabilen Akar alüminyum bu sayede yurt içi veya yurt dışındaki farklı ölçeklerler deki projelere kolaylıkla entegre olabilmektedir.

Akar Alüminyum olarak üretim faaliyetlerimizi İstanbul Güngörendeki fabrikamızda sürdürmekteyiz. Bu üretim kapsamın da alanın da uzman mimar ve mühendis kadrosu ile projelendirme + üretim + uygulama hizmeti vermekteyiz.

 

Felsefemiz

Akar alüminyum konusunda uzman proje ofisi + üretici ve uygulamacı teknik personeliyle herzaman inovatif ve daha etkin partisyon üretimi yapmayı hedeflemiştir. Yakaladığı  yalın tasarımsal çizgisi ile akar alüminyum yenilikçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olmayı kendisine prensip edinmiştir.

Kurumsal