loader
Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

Çok çesitli fonksiyonlari bulunan yapilarin genellikle ofis olarak tanimlanan birimlerin de kullanilmak için tasarlanan ofis bölme sistemlerimiz, kendi içersin de proje ihtiyacina göre modifiye olabilmektedir. Bu modifikasyon genel olarak ; alüminyum, cam ve ahsap olmak üzere 3 tip yapi malzemesinden beslenirken, bu malzemelerin çesitli varyasyon ve kombinasyonlari ile sistem kendi detayini olusturur.

Aluminyum ofis

Daha çok kompoziyoson olarak aluminyum profillerin ön plana çiktigi ve kalan bosluklarin ahsap veya cam malzemeler ile dolduruldugu ofis sistemlerimizdir.

Cam cama ofis

Zemin tavan ve kapi birlesimi gibi noktalarda sadece alüminyum kasaya sahip olan, bölücü duvar mesafesi boyunca aralarda herhangi bir kayit olmaksizin camin sadece cam ile birlestigi tip ofis bölme sistemlerimizdir. Tek cam veya çift cam olarak üretilebilmektedir.

Monoblok ofis

Üretim esnasinda bölücü duvarin her bir detayinin monoblok paneller halinde hazirlandigi, sahaya transferi sonrasi modüler olarak kurulumun kolayca yapildigi ofis bölme sistemlerimizdir. Monoblok halinde bitmis ürün olarak hazirlanan paneller proje ihtiyacina göre farkli yüzey malzemeleri ile tercih edilebilmektedir.

Kullanım Alanları ve Avantajlar

  • Kullanım Alanları

    Farklı fonksiyonları bulunan projeler içersin de ofis olarak tanımlanan birimlerin de kullanılmak amacı ile üretilen sistemlerimizdir.

  • Avantajları

    Proje ihtiyacına göre farklı esnek çözümlemeler, modüler yapı, uzun ömürlülük, mimari estetik, işlevsellik.