loader
Endüstriyel Bölme Sistemleri

Endüstriyel Bölme Sistemleri

İlaç – medikal – gıda – tekstil – mekanik – ve daha birçok sanayi tesislerinin kritik alanlarının (temizoda ) bölümlendirilmesi / dilimlendirilmesi işleri için tasarlanmıştır.

Duvar

Birleşim noktalarında herhangi bir girinti veya çıkıntı yaratmayan endistüriyel bölme sistemlerimiz proje ihtiyacına göre hpl,paslanmaz,galvaniz,aluminyum veya komple cam sistemler olarak üretilebilmektedir. Modüler yapıda olan sistemlerimiz kolay monte de-monte edilebilen sistemlerdir. Yoğunluğu yüksek ısı ve ses izalatör malzemeleri sayesinde ısı ve ses izalasyonu oldukça yüksektir. Güçlü ve gizli etrafını saran karkas yapısı sayesinde basınca ve fiziksel darbelere karşı dayanımı yüksektir. Endistüriyel bölme sistemlerimiz gmp ve fda normlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Tavan

Güçlü taşıyıcı profil, kilitleme ve askı sistemi sayesin de oldukça gergin ve yüksek taşıma kapasitesine sahip olan endistüriyel bölme tavan sistemlerimiz modüler yürünebilir tavan ve modüler grid tavan olarak üretilmektedir. Bu üretim kapsamında ana taşıyıcı profiller alüminyum, tavan dolgu malzemeleri iste proje ihtiyacına göre hpl,galvaniz,paslanmaz veya alüminyum panel olabilir. Modüler yapıda olan tavan sistemlerimiz kolay ve hızlı revizyon imkanı sunmaktadır ve beraber kullanıldığı diğer aydınlatma gibi tavan elemanları ile kolaylıkla çalışabilmektedir. Endistüriyel bölme sistemlerimiz gmp ve fda normlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bu tip üretim tesisleri için firmamız ; kapı + passbox + interlock / airlokc geçiş sistemleri + tamamlayıcı steril aksesuar gibi diğer partisyon elemanlarını da üretmektedir.

Kullanım Alanları ve Avantajlar

  • Kullanım Alanları

    Kritik alan olarak tanımlanan tesislerin temizodaların da kullanılması için tasarlanmış olan mimari sistemlerimizdir.

  • Avantajları

    Proje ihtiyacına göre farklı yüzey tercihleri, yüksek ısı ve ses izolasyonu, agresif ve gergin sıvılara karşı direnç, darbelere karşı direnç, işlevsel modüler yapı, uzun ömürlülük.